Möbler

15 föremål
Hylla, 1900-tal.
4 tim 9m
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
6d 1 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
5d 4 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, gustavianskt, 1700-talets slut.
4d
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
4 tim 13m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK