15 föremål
Hylla, 1900-tal.
3d 1 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 21 tim
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
2d
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivskåp, 1800-talets första hälft.
1d
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
3d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK