14 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2 tim 11m
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
1d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
4 tim 13m
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
6d 6 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
1d 6 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK