15 föremål
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
7d 21 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
2d 21 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
2d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 17 tim
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
1d 19 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK