218 föremål
Byrå, 1800-tal.
3d 5 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
7 tim 5m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3d 7 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
3d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
2d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
9 tim 35m
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 8 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 9 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
4d 7 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
10 tim 29m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 10 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
2d 6 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
4d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
3d 5 tim
Bord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
9 tim 21m
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
9 tim 9m
Eldskärm, omkring 1900.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
2d 7 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
10 tim 27m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
4d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
7 tim 49m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Puderstol, 1700-tal.
7 tim 35m
Puderstol, 1700-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
6 tim 57m
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
7 tim 41m
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
1d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
10 tim 25m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 8 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK