Möbler

167 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
4d 22 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 20 tim
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
4d 19 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
3d 22 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
19 tim 34m
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
2d 19 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
5d 18 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
6d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
6d 22 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
22 tim 32m
Bord, 1900-talets mitt.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
3d 22 tim
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d 20 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
3d 16 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
4d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
2d 22 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
5d 17 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
22 tim 22m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
2d 20 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 19 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 17 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK