Möbler

189 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
5d 12 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
3d 11 tim
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
5d 10 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
4d 13 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
1d 10 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 10 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
11 tim 57m
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 10 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
6d 9 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
7d 13 tim
Soffa, 1930/40-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
7d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
4d 13 tim
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 10 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
1d 13 tim
Bord, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
9 tim 53m
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
4d 7 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
5d 8 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3d 12 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
6d 8 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
1d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
10 tim 15m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK