Möbler

34 föremål
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
21 tim 37m
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
1d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
4d 23 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 21 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
6d
Matbord, England, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
6d 23 tim
Matbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
7d 21 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 22 tim
Soffa, R.O.O.M.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK