238 föremål
Bordslampa, omkring år 1900.
2d 3 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
1d 7 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
1d 4 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
1d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7 tim 25m
Väggljusstake, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
4 tim 33m
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
4 tim 31m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
3 tim 53m
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
3 tim 39m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
3 tim 21m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK