Kan inte nå servern
 
63 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
6d 6 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
6d 6 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3d 3 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
1d 5 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulla & Gustav Kraitz, skålfat, stengods.
2 tim 37m
Ulla & Gustav Kraitz, skålfat, stengods.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
2d 2 tim
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
6d 6 tim
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
3d 2 tim
Taklampa, 1940-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
5d 3 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
3d 6 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.