Kan inte nå servern
 
126 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
2 tim 30m
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
4d
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
6d 6 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
4d 1 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 7 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
5 tim 2m
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
420 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.