Kan inte nå servern
 
34 föremål
Vägglampa, 1950-60-tal.
5 tim 4m
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
8 tim 18m
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
Aktuellt bud
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.