Kan inte nå servern
 
254 föremål
Soffa, Frigerio, Italien.
2d 1 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
4d 21 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
3d 19 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 1 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Gustaviansk, 1700-talets slut.
1d
Soffa, Gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
1d 1 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.