Kan inte nå servern
 
154 föremål
Golvlampa, 1960-tal.
2d 20 tim
Golvlampa, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
2d 21 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
4d 20 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
6d 23 tim
Soffa, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
3d 18 tim
Chloé, väska, "Paddington".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
5d 20 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
6d 23 tim
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 390 x 305 cm.
21 tim 28m
Matta, Kashmar, ca 390 x 305 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Ghom, äldre, 398 x 293 cm.
1d 20 tim
Matta, Ghom, äldre, 398 x 293 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Matta, Ziegler Design, 230 x 170 cm.
1d 20 tim
Matta, Ziegler Design, 230 x 170 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
4d 23 tim
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 287 x 196 cm.
21 tim 54m
Matta, Keshan, ca 287 x 196 cm.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, Sarouk Mir, 280 x 200 cm.
20 tim 46m
Matta, Sarouk Mir, 280 x 200 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 420 x 309 cm.
1d 20 tim
Matta, Keshan, ca. 420 x 309 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
13 000 SEK
Matta, Mahal, ca. 326 x 207 cm.
21 tim 6m
Matta, Mahal, ca. 326 x 207 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
3d 23 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 306 x 198 cm.
3d 23 tim
Matta, Keshan, ca 306 x 198 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 272 x 208 cm.
6d 21 tim
Matta, orientalisk, ca 272 x 208 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.