Kan inte nå servern
 
293 föremål
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
1d
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
3d 5 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 4 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 4 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
6d 1 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
4d 23 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 5 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
1d
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
2d 5 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
1d 1 tim
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.