Kan inte nå servern
 
270 föremål
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
13 tim 2m
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
2d 17 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 17 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 17 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
5d 14 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
4d 12 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 18 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
12 tim 52m
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
1d 18 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
14 tim 38m
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.