Kan inte nå servern
 
270 föremål
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 10 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
4d 4 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
5 tim 14m
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
1d 10 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
5 tim 24m
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
1d 10 tim
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
1d 12 tim
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
5d 6 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.