Kan inte nå servern
 
280 föremål
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 23 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
4d 17 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
18 tim 22m
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
2d
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
18 tim 32m
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
2d
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 300 x 93 cm.
1 tim 44m
Gallerimatta, Kelim, 300 x 93 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
2d 1 tim
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
5d 19 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.