Kan inte nå servern
 
176 föremål
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
7d 6 tim
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
6d 7 tim
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, Turkiet, ca 307 x 249 cm.
6d 7 tim
Matta, Turkiet, ca 307 x 249 cm.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matta, Keshan, 345 x 246 cm.
6d 7 tim
Matta, Keshan, 345 x 246 cm.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 272 x 208 cm.
6d 8 tim
Matta, orientalisk, ca 272 x 208 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Agra, ca 362 x 264 cm.
6d 8 tim
Matta, Agra, ca 362 x 264 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
6d 10 tim
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
6d 10 tim
Soffa, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
5d 5 tim
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
5d 6 tim
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
5d 6 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
5d 8 tim
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
4d 7 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Ushak design, ca 426 x 307 cm.
4d 8 tim
Matta, Ushak design, ca 426 x 307 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, ca 182 x 123 cm.
4d 8 tim
Matta, handbroderad Kelim, ca 182 x 123 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.