Kan inte nå servern
 
288 föremål
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
1d 20 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Troca".
4d 17 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
1d 20 tim
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
6d 23 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, ca 222 x 150 cm.
21 tim 55m
Matta, ca 222 x 150 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
23 tim 35m
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 195 x 160 cm.
2d 20 tim
Matta, slätvävd, ca 195 x 160 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 21 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kashmir, ca 205 x 138 cm.
3d 18 tim
Matta, Kashmir, ca 205 x 138 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
19 tim 43m
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Old Meshed, ca 295 x 204 cm.
20 tim 41m
Matta, Old Meshed, ca 295 x 204 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.