Kan inte nå servern
 
251 föremål
Soffa, Frigerio, Italien.
1d 4 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 4 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 3 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
2d 23 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
4d 1 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 5 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
5 tim 30m
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.