215 föremål
Bordslampa.
2d 22 tim
Bordslampa.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-tal.
4d 21 tim
Bänk, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
19 tim 33m
Golvlampa. 1900-talets mitt.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
1d 19 tim
Hermès, väska, "Troca".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, vintage.
1d 20 tim
Mulberry, väska, vintage.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
21 tim 15m
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
1d 18 tim
15 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK