243 föremål
Byrå 1900-talets första.
19 tim 28m
Byrå 1900-talets första.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
19 tim 30m
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6 300 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Tod's väska.
19 tim 34m
Tod's väska.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1970-tal.
19 tim 38m
Fåtölj 1970-tal.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Läkarskåp 1900-talets första hälft.
19 tim 40m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Keshan figural old/semiantik ca 220x135 cm.
19 tim 46m
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KG Nilsson "Stad mellan broar".
20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa ASEA belysning 1960-tal.
20 tim 10m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harald Lyth, "Murarlod och "brysselspets".
20 tim 12m
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Halsband 18K guld.
1d 17 tim
Halsband 18K guld.
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi.
1d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
1d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jordglob 1900-talets andra hälft.
1d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
1d 18 tim
6 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Vas, porslin. Sen Qingdynasti.
2d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
2d 17 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Anatol figural antik ca 155x118 cm.
2d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordsur Imhof 1900-talets mitt.
2d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman, svartkrita.
2d 17 tim
Gunnar Norrman, svartkrita.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, blandteknik, signerad.
2d 18 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi,
2d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
2d 18 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Swedish Modern 1940-tal.
2d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord Danmark 1900-talets andra hälft.
3d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, Orosbesked.
3d 14 tim
Yrjö Edelmann, Orosbesked.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bo Swenson, Utan titel.
3d 14 tim
Bo Swenson, Utan titel.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Marc Chagall, färglitografisk affisch.
3d 14 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa sent 1900-tal.
3d 14 tim
Vägglampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Per-Olof Nord, Orust landskap.
3d 14 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Sarpaneva, vas signerad, Iittala.
3d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK