Möbler

245 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
6d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
6d 7 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp,
6d 7 tim
Skåp,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 7 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
6d 8 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 8 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
6d 8 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar 6 st Gemla sent 1900-tal.
6d 8 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
6d 9 tim
Byrå, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d 10 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 6 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
5d 7 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
5d 7 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
5d 8 tim
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
5d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-tal.
5d 10 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
5d 9 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
5d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
5d 10 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
4d 2 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK