Möbler

412 föremål
Paraplyställ, omkring 1900.
11 tim 23m
Paraplyställ, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, Sverige, 1950/60-tal.
2d 13 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
1d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Glasmäster, Markaryd, 1960-tal.
1d 13 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Sverige, 1950/60-tal.
15 tim 57m
Byrå, Sverige, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940-tal.
2d 12 tim
Soffbord, 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
1d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, tidigt 1900-tal.
2d 15 tim
Bänk, tidigt 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
2d 13 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1950-60-tal.
3d 16 tim
Byrå, 1950-60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal, gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord med spaljé, 1900-talets mitt.
17 tim 49m
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, empire, 1800-tales första hälft.
6d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets första hälft.
1d 16 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, 1800-tal.
2d 12 tim
Spelbord, 1800-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1970-tal.
6d 10 tim
Bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Samspel".
5d 12 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1950-tal.
2d 14 tim
Soffbord, 1950-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 2+2 st Thonet 1900-talets första hälft.
1d 16 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sminkbord, Tingströms, 1950-tal.
1d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, "Cara Ottoman", samtida.
6d 9 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets andra hälft.
1d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-tal.
1d 17 tim
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
18 tim 13m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1900-tal.
13 tim 45m
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
18 tim 19m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK