Möbler

412 föremål
Ruth & Joanna, "Cara Ottoman", samtida.
6d 9 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
6d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk 1970-tal.
6d 11 tim
Bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord/sidobord, Italien 1970-tal.
6d 11 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänkar ett par 1970-tal.
6d 12 tim
Bänkar ett par 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
6d 12 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Kofoed, hörnbarskåp 1960-tal Danmark.
6d 12 tim
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, empire, 1800-tales första hälft.
6d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
6d 18 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1900-talets första hälft.
5d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
5d 11 tim
Bänk, 1970-80-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Klädskåp, Jugend, 1910/20-tal.
5d 12 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdssoffa, gjutjärn, 1900-tal.
5d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1800-talets första hälft.
5d 12 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, modell "Rialto", Fiam, Italien.
5d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Samspel".
5d 12 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, rokokostil, sent 1900-tal.
5d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tord Björklund, karmstol, IKEA, 1980-tal.
5d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK