Kan inte nå servern
 
1101 föremål
Skåp Barockstil 1800-tal.
1d 5 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dunhill tändare.
1d 6 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
1d 6 tim
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
2d 1 tim
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ulla & Gustav Kraitz, skålfat, stengods.
2d 1 tim
Ulla & Gustav Kraitz, skålfat, stengods.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IWC, Porsche Design, armbandsur, 32 mm.
2d 1 tim
IWC, Porsche Design, armbandsur, 32 mm.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 422 x 306 cm.
2d 1 tim
Matta, Keshan, ca. 422 x 306 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 1 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
2d 2 tim
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
2d 2 tim
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 2 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, troligen Ahar, ca 340 x 245 cm.
2d 2 tim
Matta, troligen Ahar, ca 340 x 245 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
2d 2 tim
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Nain, ca 313 x 205 cm.
2d 2 tim
Matta, Nain, ca 313 x 205 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
2d 2 tim
Sängbord, ett par, samtida.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp,
2d 2 tim
Skåp,
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
2d 3 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
2d 3 tim
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 3 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mulberry, resegarderob, vintage.
2d 3 tim
Mulberry, resegarderob, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
2d 3 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
2d 3 tim
Philip von Schantz, Stilleben.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
2d 3 tim
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
2d 3 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
2d 3 tim
Ikon, Ryssland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
2d 3 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
2d 4 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
2d 4 tim
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 4 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Julius Kronberg, copy after, "David och Saul".
2d 4 tim
Julius Kronberg, copy after, "David och Saul".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
2d 4 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
2d 4 tim
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
2d 4 tim
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
2d 4 tim
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Inge Schiöler, Juni.
2d 4 tim
Inge Schiöler, Juni.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Kristina Jansson, "Still Life Shrine".
2d 4 tim
Kristina Jansson, "Still Life Shrine".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Johan Nobell, "The Feeder".
2d 4 tim
Johan Nobell, "The Feeder".
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.