Kan inte nå servern
 
1182 föremål
Burberry, paraply.
53m 8s
Burberry, paraply.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal omkring 1900.
5d 1 tim
Piedestal omkring 1900.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anna Kraitz, soffa, Mama Look, Källemo.
5m 8s
Anna Kraitz, soffa, Mama Look, Källemo.
Aktuellt bud
2 970 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp sent 1800-tal.
1d
Skåp sent 1800-tal.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.