1672 föremål
Golvlampa, model 41046, Asea, 1950-tal.
5d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinglas, 24 st, 1800-talets andra hälft.
2d 12 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Berger, Louis XVI-stil, omkring år 1900.
1d 16 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Prada, väska.
3d 17 tim
Prada, väska.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets första hälft.
6d 17 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
6d 16 tim
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
6d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets andra hälft.
2d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kista, barock, Tyskland, 1700-tal.
5d 14 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K guld med en fasettslipad bergkristall.
6d 19 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Rodhe, Komposition.
6d 18 tim
Lennart Rodhe, Komposition.
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Monika Larsen Dennis, skulptur.
1d 19 tim
950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Inge Schiöler, Parkbänkarna.
4d 14 tim
Inge Schiöler, Parkbänkarna.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, "Miss GG Hobo".
1d 17 tim
Gucci, väska, "Miss GG Hobo".
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
5d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
3d 15 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stina Ekman, Utan titel.
17 tim 17m
Stina Ekman, Utan titel.
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Valerio Adami, "Fantasia per violino".
5d 14 tim
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, "Horsebit chain bag".
1d 17 tim
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Michael Qvarsebo, "Henrik VIII".
4d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, 18K guld med oval ametist.
2d 16 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Svensson, komposition.
1d 20 tim
Uno Svensson, komposition.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Det susar i säven".
1d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1800/1900-tal.
7d 13 tim
Bänk, 1800/1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elon Arenhill, Armband silver Malmö 1982.
2d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa sent 1900-tal.
1d 20 tim
Vägglampa sent 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wilhelm Carl Robra, Örnpar.
2d 11 tim
Wilhelm Carl Robra, Örnpar.
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Humberto Cozzo, Fotbollsspelare.
3d 16 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sylvia Leuchovius, väggplakett fisk.
4d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 16 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå/hallmöbel 1950/60-tal.
2d 13 tim
Byrå/hallmöbel 1950/60-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Rollof, "Lifeboat".
17 tim 19m
Ulf Rollof, "Lifeboat".
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gubi, sidobord.
6d 20 tim
Gubi, sidobord.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Boffi, Italien.
2d 18 tim
Byrå, Boffi, Italien.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
3d 15 tim
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1930/40-tal.
4d 16 tim
Spegel 1930/40-tal.
1 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, England, sent 1900-tal.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå/sideboard Glasmäster Markaryd 1970-tal.
2d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, teak, Edsbyverken, 1950/60-tal.
3d 18 tim
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Firma Georg Jensen, hänge med kedja, 18K guld.
5d 16 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, gjutjärn, 1900-tal.
1d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900-talets mitt.
1d 15 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-tal.
3d 15 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1700-1800-tal.
3d 16 tim
Spegel, 1700-1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
3d 21 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK