Kan inte nå servern
 
1360 föremål
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
4d
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
38 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
4d 21 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stig Sjölund, "Reportage".
1d 18 tim
Stig Sjölund, "Reportage".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
4d 21 tim
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
5d 20 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
8d 1 tim
Anders Zorn, "Sommar".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
4d
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 295 x 197 cm.
1d 20 tim
Matta, Keshan, ca 295 x 197 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
7d 21 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
20 tim 50m
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
4d 22 tim
Ikon, Ryssland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
4d 22 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
4d 23 tim
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
20 tim 56m
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AKAY, "Akayism".
23 tim 8m
AKAY, "Akayism".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp,
4d 21 tim
Skåp,
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, resväska, vintage.
1d 19 tim
Mulberry, resväska, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
5d
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
4d
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
5d 20 tim
Peter Dahl, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kirman, old/semiantik, ca 210 x 140 cm.
1d 19 tim
Matta, Kirman, old/semiantik, ca 210 x 140 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggskåp, allmoge.
6d 20 tim
Väggskåp, allmoge.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 300 x 195 cm.
22 tim 12m
Matta, Keshan, ca 300 x 195 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, Keshan, 440 x 308 cm.
1d 20 tim
Matta, Keshan, 440 x 308 cm.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
2d 16 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, armring.
1d 17 tim
Louis Vuitton, armring.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
20 tim 26m
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
1d 20 tim
Ralph Lauren, weekendbag.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Björn Flygare, armband, sterling silver, Åhus 2010.
1d
Björn Flygare, armband, sterling silver, Åhus 2010.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska, "Grace".
5d 20 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, scarf, "Luna Park".
2d 14 tim
Hermès, scarf, "Luna Park".
Aktuellt bud
1 510 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 20 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.