Kan inte nå servern
 
1388 föremål
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
4d 1 tim
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
1d 21 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Beverloo Corneille, "Women in the sky".
1d 18 tim
Beverloo Corneille, "Women in the sky".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
1d 19 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1d 21 tim
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1 tim 12m
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
5d 23 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Kina 1900-talets början porslin.
22 tim 10m
Vas Kina 1900-talets början porslin.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
5d 1 tim
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, sk Royal Keshan, ca 423 x 297 cm.
4d 1 tim
Matta, sk Royal Keshan, ca 423 x 297 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Dunhill tändare.
4d 2 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
5d
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Burberry, paraply.
1d 21 tim
Burberry, paraply.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
1 tim 6m
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal omkring 1900.
6d 21 tim
Piedestal omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
James Coignard, Utan titel.
8d 1 tim
James Coignard, Utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Joseph Simon Boholm, skulptur.
1d 20 tim
Joseph Simon Boholm, skulptur.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
22 tim 58m
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
5d
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
1d 18 tim
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Clara Löfgren, Den gamla portalen.
3d 22 tim
Clara Löfgren, Den gamla portalen.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
5d 2 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 2 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, vintage.
1d 22 tim
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 2 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
1d
Golvvas, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.