Kan inte nå servern
 
1256 föremål
Skänk, 1800-tal.
7d 3 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Enrico Baj, Utan titel.
2d 22 tim
Enrico Baj, Utan titel.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jakob Kulle, På gården.
1d 23 tim
Jakob Kulle, På gården.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Einar Jolin, På terrassen.
2d
Einar Jolin, På terrassen.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
2d 20 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
4d 6 tim
Franco Costa, "Stand by to luff up".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
5d 6 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
5d 4 tim
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
5d 5 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
4d 5 tim
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.