Kan inte nå servern
 
1381 föremål
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
4d 2 tim
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 1 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Scandinavian Modern, golvlampa, 1940-tal.
4d
Scandinavian Modern, golvlampa, 1940-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Johnny Oppenheimer, "Järnmorteln".
6d
Johnny Oppenheimer, "Järnmorteln".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
6d 1 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
5d 1 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-tal.
6d 2 tim
Matbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Kjartan Slettemark, Utan titel.
6d
Kjartan Slettemark, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
7d
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
6d 3 tim
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Olson, Utan titel.
8d 1 tim
Bengt Olson, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kelim, 298 x 205 cm.
1d
Matta, Kelim, 298 x 205 cm.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.