Kan inte nå servern
 
1256 föremål
Bord, 1900-tal.
4d 8 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
6d 8 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ester Almqvist, utan titel.
6d 8 tim
Ester Almqvist, utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 7 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.