Kan inte nå servern
 
1386 föremål
Curt Asker, Utan titel.
4d
Curt Asker, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Olle Bonniér, "Flisor".
4d
Olle Bonniér, "Flisor".
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Philip von Schantz, "Röda druvor".
5d
Philip von Schantz, "Röda druvor".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 2 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.