Kan inte nå servern
 
1322 föremål
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
1d 7 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, Utan titel.
2d 5 tim
Enrico Baj, Utan titel.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 10 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, samtida.
13 tim 48m
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dior collier i guld metall.
5d 10 tim
Dior collier i guld metall.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
4d 11 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armband.
5d 13 tim
Louis Vuitton, armband.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 8 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
4d 11 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
12 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jakob Kulle, På gården.
1d 6 tim
Jakob Kulle, På gården.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
4d 11 tim
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
6d 10 tim
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
5d 12 tim
Matbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, silke ca 125 x 90 cm.
5d 10 tim
Matta, silke ca 125 x 90 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rolf Hanson, "Happy Sad".
7d 9 tim
Rolf Hanson, "Happy Sad".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
4d 13 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 122 cm.
7d 10 tim
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 122 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 118 cm.
5d 12 tim
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 118 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
6d 8 tim
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
3d 8 tim
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.