Kan inte nå servern
 
1110 föremål
Carl Fagerlund, bordslampa, Orrefors.
7 tim 48m
Carl Fagerlund, bordslampa, Orrefors.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
6 tim 46m
Bord 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
3d 12 tim
Sideboard 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, "I havsbandet".
2d 9 tim
Philip von Schantz, "I havsbandet".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Orup, "Kvällssyn".
4d 8 tim
Bengt Orup, "Kvällssyn".
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
3d 8 tim
Soffa, 1960-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skål på fot signerad Boda unik.
3d 11 tim
Bertil Vallien, skål på fot signerad Boda unik.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, Snötyngda träd.
5d 10 tim
Axel Lind, Snötyngda träd.
Aktuellt bud 
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Norrman, svartkrita.
4d 12 tim
Gunnar Norrman, svartkrita.
Aktuellt bud 
333 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat, porslin, Kina, omkring 1900.
8 tim 16m
Fat, porslin, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Reseur, 1900-tal.
1d 7 tim
Reseur, 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci väska 19/2000-tal.
1d 11 tim
Gucci väska 19/2000-tal.
Aktuellt bud 
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Albert Abbe, "Jädersfält".
3d 10 tim
Albert Abbe, "Jädersfält".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
5d 9 tim
Bänk, 1970-80-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarves, 2 st.
3d 8 tim
Hermès, scarves, 2 st.
Aktuellt bud 
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Ansikte.
2d 9 tim
Bengt Lindström, Ansikte.
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, sent 1900-tal.
5d 7 tim
Vägglampor, ett par, sent 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hyllor, ett par, Danmark, 1960-tal.
3d 7 tim
Hyllor, ett par, Danmark, 1960-tal.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vaser ett par silver London 1902 respektive 1903.
8 tim 40m
Vaser ett par silver London 1902 respektive 1903.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Mann, "Rörums kyrka".
6 tim 30m
Gunilla Mann, "Rörums kyrka".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sandro Chia, "Spirit".
6d 10 tim
Sandro Chia, "Spirit".
Aktuellt bud 
333 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christo & Jeanne-Claude, "The Paris Review".
5d 9 tim
Christo & Jeanne-Claude, "The Paris Review".
Aktuellt bud 
333 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Peter Nyborg, "All In".
6 tim 3m
Peter Nyborg, "All In".
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Keshan figural semiantik ca 61x88 cm.
11 tim 16m
Matta Keshan figural semiantik ca 61x88 cm.
Aktuellt bud 
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd Konstnär, 1800-tal, Vandrare.
4d 7 tim
Okänd Konstnär, 1800-tal, Vandrare.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gustaf Carlström, Koja i grönska.
5d 10 tim
Gustaf Carlström, Koja i grönska.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Mann, "Liv och lust i Tomelilla".
6d 10 tim
Gunilla Mann, "Liv och lust i Tomelilla".
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Mann, "Sommar i Simrishamn".
10 tim 32m
Gunilla Mann, "Sommar i Simrishamn".
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, 6 st, 2016.
10 tim 4m
Karmstolar, 6 st, 2016.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Prada, väska.
3d 7 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Boffi, Italien.
6d 9 tim
Byrå, Boffi, Italien.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Seamaster, De Ville, armbandsur, 34,5 mm.
3d 6 tim
Omega, Seamaster, De Ville, armbandsur, 34,5 mm.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Seamaster 30, armbandsur, 34 mm.
3d 7 tim
Omega, Seamaster 30, armbandsur, 34 mm.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
5d 10 tim
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sonia Delaunay, "Komposition".
1d 7 tim
Sonia Delaunay, "Komposition".
Aktuellt bud 
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
9 tim 36m
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Djosan, semiantik. 330 x 160 cm.
12 tim 38m
Matta, Djosan, semiantik. 330 x 160 cm.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jenny Nyström, Sovande flicka.
8 tim 2m
Jenny Nyström, Sovande flicka.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, Italien, sent 1900-tal.
3d 8 tim
Vägglampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Afghan old ca 272x205 cm.
5d 10 tim
Matta Afghan old ca 272x205 cm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elis Rydberg, "Norr Mälarstrand vid Stadshuset".
1d 7 tim
Elis Rydberg, "Norr Mälarstrand vid Stadshuset".
Aktuellt bud 
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Asea/Cebe, taklampa, 1900-talets mitt.
4d 7 tim
Asea/Cebe, taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Lindberg, Skymningsseglats.
3d 10 tim
Otto Lindberg, Skymningsseglats.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
1d 12 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinglas, 10 st, 1800-talets  mitt.
8 tim 12m
Vinglas, 10 st, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK