1613 föremål
Ring, Alton, 18K guld.
2d 4 tim
Ring, Alton, 18K guld.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Valerio Adami, "Hamlet".
6d 8 tim
Valerio Adami, "Hamlet".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Halvmånebord, 2 st, 1900-talets början.
1d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alexander Langlet, Höbärgning.
5d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d 2 tim
1 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ingegerd Silow, matta rölakan signerad 235x165 cm.
4d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
1d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stina Ekman, Utan titel.
3 tim 33m
Stina Ekman, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wiwen Nilsson, örhängen ett par silver.
1d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
2d 1 tim
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi.
2d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
2d 2 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Norrman, svartkrita.
2d
Gunnar Norrman, svartkrita.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Albert Abbe, "Jädersfält".
2d
Albert Abbe, "Jädersfält".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Gadö, fisk.
2d 2 tim
Bertil Gadö, fisk.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 st, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Jon-And, Paret.
1d 23 tim
John Jon-And, Paret.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bänkar ett par 1970-tal.
2d 2 tim
Bänkar ett par 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklykta, 1900-tal.
2d 7 tim
Taklykta, 1900-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1930740-tal.
2d 1 tim
Taklampa, 1930740-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jacob Jacobsz de Wet, hans art, Allegorisk scen.
2d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sandro Chia, "For Lisa".
4d 5 tim
Sandro Chia, "For Lisa".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gösta Werner, "Brunt band".
4d 5 tim
Gösta Werner, "Brunt band".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Hugo Zuhr, "Tallar".
4d 4 tim
Hugo Zuhr, "Tallar".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Edvard Rosenberg, landskap.
4d 4 tim
Edvard Rosenberg, landskap.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbordslampa 1900-talets första hälft.
1d 6 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK