Kan inte nå servern
 
1169 föremål
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
12 tim 28m
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
Aktuellt bud
20 020 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
2d 19 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Larsson, "Abstrakt 11".
1d 17 tim
David Larsson, "Abstrakt 11".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 287 cm.
13 tim 13m
Matta, Keshan, ca 385 x 287 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
13 000 SEK
Matta, silke,  ca 125 x 61 cm.
3d 17 tim
Matta, silke, ca 125 x 61 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
4d 17 tim
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
2d 20 tim
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
James Coignard, Utan titel.
5d 20 tim
James Coignard, Utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
3d 20 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
1d 20 tim
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
5d 19 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lennart Jirlow, Cyklisten.
4d 16 tim
Lennart Jirlow, Cyklisten.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
6d 16 tim
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
Aktuellt bud
31 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Sven X:et Erixson, Sparken.
6d 17 tim
Sven X:et Erixson, Sparken.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
6d 14 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
5d 18 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
3d 19 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca. 422 x 306 cm.
2d 17 tim
Matta, Keshan, ca. 422 x 306 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Collier 18K guld med odlade pärlor.
3d 17 tim
Collier 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
1d 22 tim
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
2d 22 tim
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stevie Dix, "Rebus 5".
6d 17 tim
Stevie Dix, "Rebus 5".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.