Kan inte nå servern
 
1091 föremål
Matta, Keshan, ca 385 x 287 cm.
18 tim 8m
Matta, Keshan, ca 385 x 287 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
13 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
3d
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, silke,  ca 125 x 61 cm.
3d 21 tim
Matta, silke, ca 125 x 61 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
3d
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
2d 2 tim
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jakob Weidemann, Utan titel.
3d 22 tim
Jakob Weidemann, Utan titel.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
4d 1 tim
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
2d
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
3d 2 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
17 tim 23m
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
Aktuellt bud
20 020 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
4d
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
4d 22 tim
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
4d 23 tim
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
3d
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
3d 1 tim
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
6d
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
2d 1 tim
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
James Coignard, Utan titel.
6d 1 tim
James Coignard, Utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
4d
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
6d
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
6d
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lennart Jirlow, Cyklisten.
4d 21 tim
Lennart Jirlow, Cyklisten.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
5d 23 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
4d
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.