Kan inte nå servern
 
1107 föremål
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
2d 2 tim
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
3d 2 tim
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Gunnar  Bodland, ”Skeppen kommer”.
15 tim 21m
Lars Gunnar Bodland, ”Skeppen kommer”.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Malin Abrahamsson, "The New".
2d 1 tim
Malin Abrahamsson, "The New".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
3d 22 tim
Peter Dahl, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dior collier i guld metall.
3d 23 tim
Dior collier i guld metall.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
2d 23 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
3d 23 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
3d
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 22 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
3d 1 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjartan Slettemark, Utan titel.
3d 22 tim
Kjartan Slettemark, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
3d 2 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 305 x 195 cm.
2d
Matta, Keshan, ca. 305 x 195 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d 2 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
3d
Arkivskåp 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
2d 2 tim
Franco Costa, "Stand by to luff up".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Nain, ca 313 x 205 cm.
2d 23 tim
Matta, Nain, ca 313 x 205 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
4d 19 tim
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 1 tim
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
3d 22 tim
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
4d 20 tim
Louis Vuitton, resegarderob.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, silke ca 125 x 90 cm.
3d 22 tim
Matta, silke ca 125 x 90 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
6d
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
4d 2 tim
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alfred Thörne, Stormigt hav.
4d
Alfred Thörne, Stormigt hav.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
E. Girardet, "The Spinner".
3d 2 tim
E. Girardet, "The Spinner".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.