Kan inte nå servern
 
1122 föremål
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
6d 1 tim
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
4d 1 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
2d 2 tim
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
6d 1 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lennart Jirlow, Cyklisten.
4d 22 tim
Lennart Jirlow, Cyklisten.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
6d
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John King, mugg, silver, London, England 1774.
6d
John King, mugg, silver, London, England 1774.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
4d 1 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Gunnar  Bodland, ”Skeppen kommer”.
16 tim 56m
Lars Gunnar Bodland, ”Skeppen kommer”.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Malin Abrahamsson, "The New".
2d 2 tim
Malin Abrahamsson, "The New".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Cremekoppar med fat, 12 st, 1900-tal.
5m 19s
Cremekoppar med fat, 12 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
3d 23 tim
Peter Dahl, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Pakistan, modern design. 251 x 173 cm.
4d
Matta, Pakistan, modern design. 251 x 173 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Dior collier i guld metall.
4d
Dior collier i guld metall.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
4d 1 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Täbriz, silke, ca 300 x 200 cm.
3d
Matta, Täbriz, silke, ca 300 x 200 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
3d 1 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
4d 1 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
3d 2 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
3d
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
3d 3 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjartan Slettemark, Utan titel.
4d
Kjartan Slettemark, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
3d 3 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 305 x 195 cm.
2d 2 tim
Matta, Keshan, ca. 305 x 195 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d 4 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
3d 1 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
2d 3 tim
Franco Costa, "Stand by to luff up".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Nain, ca 313 x 205 cm.
3d
Matta, Nain, ca 313 x 205 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.