1112 föremål
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
2d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier 18K guld med odlade pärlor.
3d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Åkdyna, daterad 1934, ca 160 x 56 cm.
6d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "I ateljén".
5d
Madeleine Pyk, "I ateljén".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilande odalisk.
7d 2 tim
Vilande odalisk.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkök".
3d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
7d
Dekorativ skulptur 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Bidjar, ca 160 x 110 cm.
4d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Kelim, 300 x 93 cm.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
4d 1 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, resegarderob, vintage.
3d
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets första hälft.
6d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
18 tim 32m
Skrivbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK