Kan inte nå servern
 
1169 föremål
Hylla, 1900-tal.
3d 23 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6d 19 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.