Kan inte nå servern
 
1190 föremål
Golvlampa, 1940-tal.
2d
Golvlampa, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta rölakan ca 225x160 cm.
2d
Matta rölakan ca 225x160 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Tre gracer.
5d 22 tim
Peter Dahl, Tre gracer.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Einar Forseth, Vinterbild.
5d 22 tim
Einar Forseth, Vinterbild.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6d
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
6d
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 21 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.