Kan inte nå servern
 
122 föremål
Vas Kina 1900-talets början porslin.
1d 7 tim
Vas Kina 1900-talets början porslin.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
4d 10 tim
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.