Kan inte nå servern
 
20 föremål
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
2d
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.