222 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
22 tim 59m
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Karmstolar 6 st Gemla sent 1900-tal.
6d 21 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
6d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
2d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 21 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
2d 18 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
5d 22 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
5d 23 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
23 tim 31m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
23 tim 29m
Eva Löfdahl, utan titel.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK