Kan inte nå servern
 
14 föremål
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 9 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
3d 9 tim
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
3d 3 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
8 tim 50m
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
4d 9 tim
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.