Kan inte nå servern
 
63 föremål
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
5d 23 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Kina 1900-talets början porslin.
19 tim 19m
Vas Kina 1900-talets början porslin.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.