95 föremål
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
16m 53s
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
21 tim 38m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
1d 1 tim
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
20 tim 18m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
1d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
22 tim 42m
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK