Kan inte nå servern
 
85 föremål
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
23 tim 2m
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
1d 18 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
18 tim 8m
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
20 tim 32m
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
19 tim 28m
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.