Kan inte nå servern
 
91 föremål
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
4 tim 24m
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
23 tim 56m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
6d 1 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d 3 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 23 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
50m 53s
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
1 tim 54m
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.