Kan inte nå servern
 
84 föremål
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d 2 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
3d
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, vaser, 2 st, Rörstrand.
4d
Carl-Harry Stålhane, vaser, 2 st, Rörstrand.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 22 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
21m 1s
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
2 tim 51m
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
22 tim 23m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.