Kan inte nå servern
 
88 föremål
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
4d 2 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
5d 4 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Royal Copenhagen, Kaffeservis 30 delar, Musselmalet.
4d
Royal Copenhagen, Kaffeservis 30 delar, Musselmalet.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brita Heilimo, Krabbor.
2m 19s
Brita Heilimo, Krabbor.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.