Kan inte nå servern
 
70 föremål
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
3d 16 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
5d 16 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
6d 21 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
4d 20 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.