Kan inte nå servern
 
99 föremål
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
2d 21 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl-Harry Stålhane, vaser, 2 st, Rörstrand.
1d
Carl-Harry Stålhane, vaser, 2 st, Rörstrand.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
4d 21 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
5d
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
6d 3 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, vas samt fat, Gustavsberg.
1d
Stig Lindberg, vas samt fat, Gustavsberg.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
4d 1 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.