Kan inte nå servern
 
94 föremål
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
1d
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d 4 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
6d
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Royal Copenhagen, Kaffeservis 30 delar, Musselmalet.
6d
Royal Copenhagen, Kaffeservis 30 delar, Musselmalet.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
2 tim 23m
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
4 tim 53m
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
6d 1 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
< 1m
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
1 tim 19m
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.