Kan inte nå servern
 
85 föremål
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d 2 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 22 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
6d
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
22 tim 33m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
31m 45s
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
3 tim 1m
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.