Kan inte nå servern
 
82 föremål
Cabaret, porslin, Kina, 1900-tal.
7d
Cabaret, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 19 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
20m 18s
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.